Abu Dhabi Total WRT slaví úspěch na rally Sweden

on
wrt wrt wrt wrt

Třetí den Rally Sweden uběhl jako voda. Kris Meeke a Paul Nagle potvrdili svou impozantní rychlost a v rámci Power Stage skončili mezi prvními třemi. Stejně jako během prvních dvou zahajovacích dní byli organizátoři z důvodu sněhové pokrývky na silnicích nuceni upravit trať. Nedělní etapa tak byla zkrácena na 15,87 km dlouhou rychlostní zkoušku Värmullsåsen Power Stage. Jako druhý odstartoval Kris Meeke, a to rychleji než Jari-Matti Latvala. Tento Severní Ir si držel vedoucí pozici i po dojezdu mnoha jezdců ze závodního pole, včetně Thierryho Neuville, který dojel tři tisíciny sekundy za ním. Jak se trať postupně pročišťovala, před Krise se dostali Andreas Mikkelsen a poté i Sébastien Ogier, a Kris tak při poslední rychlostní zkoušce skončil třetí. Šampionát se příští měsíc přesune do Karlstadu na Rally Sweden (11.-14. února), jediné čistě zimní kolo šampionátu. Objevte naše partnerství Objevte limitovanou edici Certina DS Podium WRC